Pewne zwycięstwa Panów i Pań

Dominacja naszych zespołów w minionym weekendzie
Pewne zwycięstwo zanotowali na swoim koncie zawodnicy II MKS w Opolu. Mecz toczył się pod dyktando naszego zespołu, i pełną kontrolą podopiecznych R.Legienia i T.Rupka. Już po godzinie i 10 minutach nasi zawodnicy mogli udać się do szatni i wracać do domów.
AZS politechnika Opolska Cementownia Odra – MKS Andrychów 0:3 (21:25, 14:25, 19:25) MKS: Gaweł, Maryon, Zmarz, Munik, Gawina, Jarzyna, Guzdek (libero) oraz Przystał, Naliwajko. 

Z kolei nasze Panie w czwartek rozegrały zaległy mecz z Dalinem Myslenice. Podopieczne trenera P.Kwaka pewnie pokonały zespół przyjezdnych przy licznie zebranej publiczności andrychowskiej. Trener Kwak miał komfort i desygnował do gry całą czternastkę swoich zawodniczek.
MKS Andrychów - Dalin Myślenice 3:0.