Panie wygrywają pewnie , Panowie

Panie wygrywają , Panowie po walce niestety nie
W II lidze Panów tym razem nasza drużyna zmierzyła się w meczu wyjazdowym z aktualnym liderem grupy druzyną ZAKSA Strzelce Opolskie. Po dwóch przegranych setach kiedy na tablicy widniał wynik 2:0 dla gospodarzy, nasza drużyna "wróciła" do gry jakiej nas przyzwyczaiła i wygrała kolejne dwa sety do 17 i 9!!! , tym samym mecz rozpoczął się od nowa Tie breakiem , który rozpoczął się nie najlepiej dla nas ale na zmianę stron przechodziliśmy przy wyniku 8:7 dla MKS . Później już były akcje punkt za punkt i o zwycięstwie gospodarzy zadecydowały już tylko niuanse.
ZAKSA Strzelce Opolskie - MKS w Andrychowie 3:2 (25:21, 25:22, 17:25, 9:25, 16:14)

Wieczorem w hali MKS doszło do drugiego spotkania w III lidze kobiet. Podopieczne trenera P.Kwaka przy licznie zgromadzonej publiczności  i wspaniałemu dopingowi Klubu Kibica MKS pokonały swoje przeciwniczki UKS Zalew Świnna Poręba bez najmniejszych problemów 3:0 (25:15, 25:7, 25:9).