Osiemnaste zwycięstwo MKS- u w II lidze

W drugim secie z problemami
Po pierwszej wygranej partii tego meczu , trenerzy MKS - u zdecydowali się na zmianę składu i sprawdzenie formy zawodników mniej grających w tym sezonie. Na parkiecie pozostali tylko D. Zborowski oraz libero J. Guzdek.
Od początku  do końca drugiej odsłony kibice byli świadkami wymiany ciosów. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy na przewagi walczono o przechylenie szali na swoją stronę.Szalę zwycięstwa przechylił Maciej Marek , któremu w końcówce nie zadrżała ręka w ataku , a do tego zakończył seta efektownym asem serwisowym.
W trzecim secie walczono na kontakcie, ale potem ambitnie walczący goście wpadali na solidny blok P. Munika i D.Zborowskiego którzy zatrzymali rywali , a nasza drużyna zdobyła komplet punktów kończąc trzeciego seta.

MKS: Syguła, Gaweł, Macek, Zborowski, Żłobecki, Kantor, Guzdek (libero) oraz Gandyk, Munik, Kolonko, Polak, Marek.

Górnik: Ferdyan, Cichoń, Szafranek, Lisicki, Niestrój, Szczygieł, Skupień (libero) oraz Harazim, Konieczny, Wróblewski.