Młodziczki i młodzicy MKS Andrychów w turniejach

Ze zmiennym szczęściem grały młodziczki A , B i C
W niedzielnym turnieju w Wieliczce młodziczkom MKS Andrychów A niestety nie udało się utrzymać w pierwszej lidze. 
Przegrane mecze z Krakowem Wieliczką i Nowym Sączem przesądziły o spadku do drugiej ligi. ( trener R. Adamczyk )

W sobotę 4 marca w Krakowie odbył się V Turniej Ligowy Młodziczek w Lidze IV.
Nasz zespół MKS Andrychów B w składzie:Dominika Cinal, Daria Fajfer, Emilia Kobiela, Wiktoria koim, Łucja lubera, Joanna Magiera, Marta Magiera, Daria Rutowicz, Julia Zięba, Anita Kramarz, Wiktoria Buda, Magdalena Zaczyńska utzrmał się w IV Lidze zajmując III miejsce w turnieju.
Trener Paweł Bury

MKS Andrychów B - Kęczanin Kęty A 1:2
MKS Andrychów B - SMS Dalin Myślenice A 0:2
MKS Andrychów B - Proxima Szkoła Gortata Kraków 2:1

I miejsce SMS Dalin Myślenice A - awans do III Ligi
II miejsce Kęczani Kęty A 
III MKS Andrychów B
IV Proxima Szkoła Gortata Kraków - spadek do V Ligi

!9.03.2017r. dziewczęta rozegrają VI Turniej Ligi Małopolskiej Młodziczek

5 marca w Krakowie na hali sportowej Bronowianki Kraków odbył się V turniej Ligowy Młodziczek, w którym wzięły udział zespoły Bronowianki Kraków, Zalewu Świnna Poręba, Setbolu Oświęcim B oraz nasz zespół MKS Andrychów C.
Po raz pierwszy nasze zawodniczki awansowały z I miejsca do ligi IV Małopolskiej Ligi Młodziczek.
wynik turnieju i:
MKS Andrychów C - Zalew Świnna Poręba 2:0 
MKS Andrychów C - Bronowianka Kraków 0:2
MKS Andrychów C - Setbol Oświęcim B 2:0

O pierwszym miejscu i awansie zadecydowały małe punkty / ratio 1,1/

I miejsce MKS Andrychów C 
II miejsce KS Bronowianka Kraków
III miejsce Zalew Świnna Poręba
IV miejsce Setbol Oświęcim B

Skład zespołu: Martyna Matlak, Julkia Stokłosa, Karolina Sarapata, Joanna Ślusarczyk, Oliwia Guzdek, Magdalena Młynarczyk, Karolina Bierczak, Emilia Gajczak Emilia Mazgaj, Lena Kreczmer, Natalia Paszewska, Wiktoria Pająk, Zuzanna Kołcon
Trenerem zespołu jest Ewa Bury

MKS Andrychów - Młodzicy
W rozgrywanym turnieju w Brzesku tradycyjnie drużyna MKS Andrychów zajęła 3 miejsce w Mistrzostwach Małopolski Młodzików. Wynik ten dał utrzymanie w I lidze i przybliżył nasz zespół do awansu do ćwierćfinału MP. Kolejny turniej 19.03.

Młodzicy MKS Andrychów B rywalizowali w Kętach zajmując wysokie drugie miejsce co pozwoliło im utrzymać się w II lidze. Natomiast Młodzicy MKS Andrychów C w turnieju 3 ligi rozgrywany w Krzeszowicach wygrali wszystkie spotkania i awansowali do II ligi. Następny turniej 19 marca gdzie obie nasze drużyny z Andrychowa będą rywalizować w II lidze.