Młodzicy MKS Andrychów drużyny A B C

utrzymanie w I,  II i III lidze

Młodzik MKS Andrychów A utrzymał się w I lidze. W okrojonym składzie zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zajęli 3 miejsce w turnieju w Nowym Sączu i małymi krokami zbliżają się do upragnionego medalu.

Trener Tomasz Rupik  


Młodzicy B i C na IV turnieju Ligowym

Gospodarze Młodzicy MKS Andrychów C w turnieju III ligi rozgrywanym w sobotę zajęli drugie miejsce wygrywając z Krzeszowicami a ulegając starszym kolegą z Kęczanina Kęty. Podopieczni Pawła Kopaczewskiego ostatecznie zakończyli turniej  na drugim miejscu.

 

MKs Andrychów C- Kęczanin Kęty   1:2

MKS Andrychów C -  Krzeszowice 3:0

 Skład MKS Andrychów C   - Kapitan Mateusz Chamera, Grzybek Olaf, Budka Kuba, Pochłopien Dawid, Dendys Wojtek , Bodzek Kamil, Mazgaj Miłosz, Bargiel Jakub.


 

Młodzicy MKS Andrychów B rywalizowali w drugiej lidze. Wyjazdowy turniej rozegrany został w Brzesku i tam podopieczni Piotra Trojaka zajęli drugie miejsce wygrywając dwa spotkania i przegrywając z gospodarzem.

MKS Andychów B -  UKS Brzeszcze    2:0

MKS Andrychów B  - Sparta Kraków B    2:0

MKS Andrychów B  - Brzesko    0:2

Skład MKS Andrychów B -  Kapitan Kuba Florczyk, Mateusz Mizera, Bartosz Fijałek, Bartosz Żydek, Marcin Maciaszek, Wiktor Bylica, Wiktor Badowski, Bartosz Wykręt, Wojciech Charaszkiewicz, Grzegorz Ściga