MKS w gronie klubów zakwalifikowanych do Glinka Academy

Miło poinformować , że nasz klub został zakwalifikowany do programu Glinka Academy.

Serdecznie Gratulujemy Wybranym Klubom!

Tym razem, mam bardzo ważną wiadomość. Taką, która dla wszystkich osób zaangażowanych w działania naszej szkółki, jest ogromnym powodem do zadowolenia. Z nieskrywaną radością pragnę poinformować, że wybraliśmy 25 klubów, które zostaną objęte wsparciem w ramach działań Glinka Academy.

 

Od tej szczególnej chwili, zaczyna się zupełnie nowy etap. Wraz z Klubami, nabieramy coraz większego rozpędu. Wielokrotnie podkreślałam, że moim celem i misją jest wyszukiwanie młodych talentów i ich rozwój. Teraz ta perspektywa nabiera jeszcze bardziej rzeczywistego wymiaru.

 

Wszystkim wybranym Klubom i osobom zaangażowanym w wypełnienie ankiet, pragnę w imieniu Glinka Academy złożyć najszczersze gratulacje. Muszę powiedzieć jeszcze jedno, a słowa te kieruję do Was z pełną świadomością i szczerością.

 

Wchodzicie na ścieżkę, która będzie prowadziła Was do mistrzowskich osiągnięć. Nie tylko tych siatkarskich, mówię też o sukcesach w wielu innych, istotnych dziedzinach życia poza sportem. Trudno mi powstrzymać wzruszenie i dumę, na samą myśl o tym jak wiele wspaniałych, młodych osób chce przez sport odkrywać i rozwijać swoje pasje.

Jeszcze raz, z całego serca gratuluję. Cóż, pozostaje mi powiedzieć tylko jedno. SERDECZNIE WITAMY NA POKŁADZIE!

Z pozdrowieniami,

 

Małgorzata Glinka-Mogentale i Zespół Glinka Academy

tekst www.glinkaacademy.pl