MKS seniorzy , seniorki , młodzież wygrywa na wszystkich frontach.

To był bardzo udany weekend dla wszystkich drużyn MKS Andrychów
W sobotę od mocnego uderzenia rozpoczęły seniorki MKS "demolując" w Wadowicach gospodynie Skawę Wadowice. Podopieczne Piotra Kwaka szybko rozprawiły się z miejscowymi , i za godzinę wracały już dopingować swoich kolegów, którzy również nie mieli problemów z AT Jastrzębskiego Węgla pewnie pokonując przy ul.1 Maja 4 w Andrychowie przyjezdnych.
Pełną parą ruszyły już turnieje i mecze  drużyn młodzieżowych w których wszystkie drużyny MKS zajęły pierwsze miejsca.
 Żaczki MKS Andrychów wzięły udział w jesiennym turnieju mini siatkówki dziewcząt w Oświęcimiu.
W kategorii "3" siatkarskich dwa zespoły MKS Andrychów zajęły kolejno I i II miejsce
Skład MKS Andrychów 1 : Aleksandra Partyka, Emilia Góral, Milena Jaworska, Julia Polak
Skład MKS Andrychów 2 : Weronika Targosz, Natalia Tomiczek, Milena Frączek,Kornelia Wołek
I miejsce MKS Andrychów 1
II miejsce MKS Andrychów 2
III miejsce Setbol Oświęcim 1
IV miejsce Setbol Oświecim 2
Serdeczne podziękowania dla pana Sławomira Partyki, który zapewnił transport naszym zawodniczkom. Dzieci otrzymały medale i nagrody.
Trener Ewa Bury
Młodzicy MKS na turnieju w Kętach na pierwszym i drugim miejscu! W niedzielę w Kętach rozegrany został pierwszy kwalifikacyjny turniej młodzików w rozgrywkach wojewódzkich. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły : MKS I prowadzony przez Piotra Trojaka , który gładko wygrał swoje spotkania i zdecydowanie wywalczył pierwsze miejsce i tym
samym zapewnił sobie występ w pierwszej lidze ! Młodsza grupa MKS II której trenerem jest Dorota Włodarczyk, musiała uznać wyższość starszych kolegów , ale w pozostałych spotkaniach skutecznie powalczyła wygrywając z Jokerem Oświęcim , Kęczaninem Kęty , AMS Pcim oraz zremisowała z ALPS Wadowice .Ostatecznie zajęla drugie miejsce 
,które daje możliwość występu w drugiej lidze młodzików .Oba nasze zespoły zrobiły bardzo dobre wrażenie, a trenerzy mieli okazję wypróbować w grze wszystkich zawodników .
Skład MKS I: kapitan Mizera Mateusz, B. Fijałek, G.Ściga, M. Haręża , W. Badowski, Bodzek K. , Budka J. , Florczyk K. , Maciaszek M. , Grzybek O. , Charaszkiewicz W. ,Pochłopeń D. Bylica W. Dendys W. Mazgaj M. , Ściga G. 
Skład MKS II: Bartosz Wykręt - kapitan , Łukasz Korczak,Łukasz Moskal ,Patryk Gruca , Patryk Gwiżdż , Szymon Prorok , Damian Pstrowski , Kacper Maleta ,Kacper Nogala i Jakub Majda

 W  Andrychowie odbył się I Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek. 
Nasz klub reprezentowały aż trzy zespoły