Komplet zwycięstw MKS Andrychów

W sobotę grały Panie i mężczyźni
MKS Andrychów wystawił na ciężką próbę swoich kibiców, ale ostatecznie pokonał we własnej hali TKS Tychy, jednego z kandydatów do mistrzostwa w grupie V (śląskiej). Z KATEGORII CHRZANÓW Pogoda na poniedziałek, 16 października. Ciepło i słonecznie Hokej. Unia Oświęcim przegrywa z Orlikiem i wypada poza „szóstkę” [ZDJĘCIA] Nie po raz pierwszy okazało się, że andrychowianie, mając oparcie w żywiołowo dopingującej widowni, potrafią wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. W premierowej odsłonie zagrali wręcz koncertowo. Byli bezbłędni w każdy elemencie siatkarskiego rzemiosła. - W grze naszego zespołu nie było się do czego przyczepić – ocenił Tomasz Rupik, II trener MKS. Jednak po zmianie stron, kiedy tyszanie już odnaleźli się w andrychowskiej hali i zaczęli dobrze zagrywać, miejscowi mieli kłopoty. Podobnie było w trzeciej partii, w której przyjezdni od początku budowali przewagę i potrafili jej pilnować do ostatniej piłki. Sytuacja zmieniła się w czwartym secie. Teraz to andrychowianie zaczęli dobrze, bo prowadzili 4:0, czy 7:4 Udawało im się utrzymać bezpieczną zaliczką. Potem jeszcze seriami zdobyli punkty, więc ich wygrana była przekonująca. Udało im się doprowadzić do tie-breaka. Mieli już punkt. Pozostała walka o kolejny. W piątym secie andrychowianie utrzymali przyjęcie na dobrym poziomie, co pozwoliło im kontrolować grę do ostatniej piłki. MKS Andrychów – TKS Tychy 3:2 (25:19, 21:25, 20:25, 25:16, 15:12) MKS: Jarzyna, Ściślak, Zmarz, Munik, Maryon, Gaweł, Guzdek (libero) oraz Polak, Przystał.
Na inaugarację rozgrywek III ligi kobiet zespól MKS Andrychów wyjechał o Krzeszowic aby zmierzyć się z pretendentem do awansu do II ligi. Nasze Panie rozegrały świetny mecz i po walce pokonały gospodynie .
CKiSMaraton Krzeszowice - MKS Andrychów 0:3 ( 23:25, 21:25, 23:25) 
skład: K.Moskal, Z.Bizoń, A.Jarzyna, K.Zaremba, A.Czekaj, K.Bodzek, W. Masiuk, B.Książek, I.Baranowska, A.Nowak, M.Gibas, N. Ślusarczyk.
Trenerem zespołu jest Piotr Kwak.