Kadetki i Kadeci zakończyli sezon w 1/4 MP

Od czwartku 09.03.2017 w Kędzierzynie - Koźlu i Żorach rywalizowały najlepsze ekipy kadetek i kadetów , ze Śląska , Małopolski i Dolnego Śląska.
Odc zwartku 09.03.2017 w Kędzierzynie - Koźlu i Żorach rywalizowały najlepsze ekipy kadetek i kadetów , ze Śląska , Małopolski i Dolnego Śląska. Nasze młodzieżowe zespoły nie zdołały jednak awansować do 1/2 MP choć kadetki były już tuż tuż.
Kadeci  w grupie ulegli Jastrzębskiemu Węglowi 1:3, a MGOKiS Praszka pokonali 3:0. W fazie finałowej zanotowali jednak dwie porażki - 2:3 z AZS-em Nysa i 1:3 z Górnikiem Radlin. Andrychowianom uplasowali  się ostatecznie na czwartym miejscu.
Kadetki  na zawodach w Kędzierzynie-Koźlu wywalczyły brązowe medale. W fazie grupowej andrychowianki przegrały 1:3 z MKS-em Dąbrowa Górnicza, ale Sandecję Nowy Sącz pokonały 3:1. W fazie finałowej kadetki MKS-u wygrały 3:0 z AZS-em AWF Wrocław, a z Dwójką Zawiercie uległy o włos - 2:3. Andrychowianki zajęły tym samym najniższy stopień podium i, podobnie jak ich koledzy, zakończyły udział w mistrzostwach Polski.
Kadetki MKS-u zagrały w składzie: Natalia Ślusarczyk, Aleksandra Jarzyna, Aleksandra Nowak, Patrycja Guzdek, Anna Magiera, Urszula Mider, Magdalena Drąg, Klaudia Bodzek, Karolina Partyka, Wiktoria Masiuk, Zuzanna Bizoń, Aleksandra Borkowska. Trenerem jest Paweł Bury.
Klasyfikacja końcowa turnieju kadetów:
1. Jastrzębski Węgiel
2. AZS Nysa
3. Górnik Radlin
4. MKS Andrychów
5. Victoria Wałbrzych
6. MGOKiS Praszka

Klasyfikacja końcowa turnieju kadetek:
1. MKS Dąbrowa Górnicza
2. MKS Zawiercie
3. MKS Andrychów
4. AZS AWF Wrocław
5. MMKS Kędzierzyn-Koźle
6. Sandecja Nowy Sącz