IV miejsce młodzików w 1/4 Mistrzostw Polski we Wrocławiu.

Bardzo dobra postawa młodych zawodników MKS Andrychów we Wrocławiu.
Na czwartym miejscu zakończyła przygodę nasza młoda drużyna prowadzona przez Tomasza Rupika  w rozgrywanym we Wrocławiu ćwierćfinałowym turnieju Mistrzostw Polski młodzików. Nasza drużyna po bardzo dobrym pierwszym dniu kiedy pokonała rówieśników z Kędzierzyna- Koźla i i gospodarzy Gwardię Wrocław niestety przegrała w sobotę i niedzielę kolejne dwa spotkania z Dunajcem Nowy Sącz i Jastrzębskim Węglem co pozwoliło zakończyć naszej drużynie ostatecznie wysoką czwartą pozycję w całym turnieju.
Nasza drużyna zagrała w składzie:
 Szymon Kopaczewski, Marcin Mizera, Wojciech Walczak, Karol Fudali, Mikołaj Haręża, Nikodem Najbor, Maciej Pasternak, Dawid Gawęda, Wiktor Pomietło, Gabriel Morek, Nikodem Grela, Andrzej Zdrada, Łukasz Łagosz, Kacper Piekiełko oraz Bartosz Fijałek.