I runda Play-Off - pewne zwycięstwo MKS Andrychów.

Pierwszy krok za nami
Licznie zebrani kibice w sobotnie popołudnie w hali sportowej przy ul.1 Maja 4 byli świadkami kolejnego zwycięstwa - pewnego zwycięstwa nad naszymi rywalami z Opola. Nasza drużyna rozpoczęła to spotkanie bardzo skoncentrowana i już po kilku minutach na tablicy wyników widniał wynik 10:1.Pierwsza szóstka tego spotkania : D. Syguła , M. Kantor , P. Munik , D. Zborowski , J.Gaweł ,Ł. Żłobecki i libero J. Guzdek nie dała "pograć" drużynie przyjezdnej i była o klasę lepsza w każdym elemencie gry.
Po dwóch wygranych setach i 100% pewności awansu do kolejnej fazy play-off trenerzy R.Legień i T.Rupik dokonali zmian i w trzecim  secie zobaczyliśmy na parkiecie W.Gandyka , K. Gawinę , M.Polaka , W.Macka , B.Kolonke , M. Maryona i na libero M.Marka.
Jakość gry pozostała na tym samym wysokim poziomie i po kilkunastu minutach mogliśmy się cieszyć  z kolejnego zwycięstwa naszej drużyny.  MKS Andrychów vs AZS Opole 3:0( 25 :11 , 25 :20 , 25 : 18 )