GRATULACJE !!!! SREBRO DLA KADETEK I KADETÓW

Finały Wojewódzkie w Andrychowie-
Przez trzy dni od 10-12 lutego w Andrychowskich halach odbywał się turniej Finałowy Mistrzostw Małopolski w kategorii Kadetka Kadet.

Siatkarskie finały wojewódzkie kadetek rozegrywane były w hali przy ul. 1 Maja, a finały kadetów - w hali Gimnazjum nr 1 przy ul. Daszyńskiego w Andrychowie.

Grały najlepsze małopolskie drużyny w tej kategorii wiekowej, w tym oczywiście reprezentanci MKS Andrychów, który jest organizatorem turniejów.

Kadetki MKS Andrychów pokonały w piątek 3-0 Jedynkę Tarnów, a w sobotę również 3-0 Sandencję Nowy Sącz. W finale w niedzielę zmierzyły się z zespołem Myszynianka-Proxima Kraków, przegrywając 0-3. Tytuł wicemistrza Małopolski kadetek dla MKS Andrychów!

W turnieju kadatów walczyli m.in. zawodnicy MKS Andrychów i Kęczanina Kęty. MKS Andrychów również został wicemistrzem województwa, w finale przegrywając 1-3 z zespołem z Nowego Sącza.

Czwarte miejsce zajął Kęczanin Kęty.

 

Wyniki turnieju kadetów:
10.02.2017 – piątek
godz. 14. - UKS Hutnik Kraków – LKS Bobowa 3:1 (15:25, 25:17, 25:20, 25:17)
godz. 14. - MKS Andrychów - KS Dalin Myślenice 3:1 (29:27, 25:18, 15:25, 25:22)
godz. 17. - UMKS Kęczanin - LKS Bobowa 3:1 (26:24, 25:13, 20:25, 25:18)
godz. 17. - Dunajec Nowy Sącz - KS Dalin Myślenice 3:2 (25:23, 15:25, 25:13, 24:26, 15:10)

11.02.2017 – sobota
godz. 11. - UKS Hutnik Kraków - UMKS Kęczanin 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:21)
godz. 11. - MKS Andrychów - Dunajec Nowy Sącz 3:0

godz. 15. - Mecz o V miejsce: LKS Bobowa - Dalin Myślenice (nie odbył się)
godz. 17. - Półfinał I: MKS Andrychów - UMKS Kęczanin 3:1 (22:25, 25:17, 25:22, 25:13)
godz. 17. - Półfinał II: UKS Hutnik Kraków - Dunajec Nowy Sącz 0:3

12.02.2017  – niedziela
godz. 10. - Mecz o III miejsce: UMKS Kęczanin - UKS Hutnik Kraków 0-3
godz. 12. - FINAŁ: MKS Andrychów - Dunajec Nowy Sącz 1-3

skład MKS Andrychów KAdet

Kapitan Filip Kopaczewski ,Tymoteusz Ściga, Dawid Sokołowski, Kacper Komendera, Patryk Pasternak, Mikołaj BAdowski, Szymon Pomietło, Wojtek Wnęczak, Dawid Wykręt , MAciej Kułaga, MArcin MIzera, Bartosz Fijałek, Mikołak Haręża(kontuzja), Szymon KOpaczewski, Szymon KOżuch   trener Piotr Trojak