Awans już w drugim dniu !!!

Siatkarze MKS już w sobotę zapewnili sobie awans
Już w drugim dniu było wiadomo kto będzie grał w turnieju finałowym. Nasza drużyna po bardzo emocjonującym pojedynku pokonała rywali z Jaworzna 3:1 , a w pierwszym meczu tego dnia Karpaty Krosno pokonały Pszczółkę Lublin 3:2 choć to Lublinianie prowadzili w tym spotkaniu już 2:0 w setach.
MVP meczu z Jaworznem został nasz kapitan Dariusz Syguła.
W trzecim dniu MCKiS Jaworzno pokonał zespół z Lublina, zespoły z Krosna i Andrychowa desygnowały do gry zawodników, którzy wcześniej nie mieli okazji zagrać. Jak przystało na gospodarza nasza drużyna przy własnej publiczności , pewnie pokonała Krośnian 3:1 zajmując tym sposobem pierwsze miejsce. MVP spotkania został Piotr Munik.

KOŃCOWA TABELA (mecze/punkty/sety)

1MKS ANDRYCHÓW269-2
2KARPATY KROSNO257-5
3. MCKIS JAWORZNO344-6
4.PSZCZÓŁKA LUBLIN333-9

Punktacja turnejowa: 2 pkt - za zwycięstwo, 1 pkt - za porażkę.